Hakkımızda

Europower Solar , Girisim Elektrik grup şirketi olan Europower Enerji’nin bir bölümüdür . Bizler, Girişim Elektrik ana grup şirketleri olan grupta, Europower Enerji A.Ş. ve Girişim Elektrik A.Ş.Türkiye elektrik ve enerji endüstrisinde lider anahtar teslim müteahhitlik, mühendislik, satış ve pazarlama gruplarından biridir. Hem Türkiye’de hem de yurtdışında pek çok farklı sektördeki çok sayıda önemli müşteriye çok çeşitli ürün ve hizmetler sunuyoruz ve dünyanın dört bir yanındaki 35’ten fazla ülkede yüzlerce projede başarıyla çalışıyoruz. 400’den fazla kişi ve 45’den fazla mühendisden oluşan, çoğunlukla elektrik mühendisi olan kalifiye ve müşteri odaklı ekibimizle müşterilerimizin her türlü LV, MV, HV elektrik ürünleri ve sistemleri konusundaki ihtiyaçları için hızlı ve sınırsız bir tedarik zinciri sunuyoruz. .

Onlarca yıl süren uluslararası mühendislik, satış ve pazarlama tecrübesiyle birlikte yüksek düzeyde endüstriyel ve ticari bilgi birikimimiz var. Uzun bir süredir uzmanlık alanlarında önde gelen birçok uluslararası kilit şirketle işbirliği içinde ve ortaklıklar içindeyiz ve çözüm ortağı olarak çalışıyoruz veya Türkiye’de ve ayrıca Türkiye’de çok çeşitli ürün ve hizmetlerini sunuyoruz. bölgemiz.

Europower Solar , PV enerji santralleri için anahtar teslim hizmetler ve çok çeşitli PV sistemleri için en verimli ve güvenilir çözümleri sunar ve uygun maliyetli ve zamanında maksimum performans elde etmek için uyarlanmış ve optimize edilmiştir.

Europower Enerji , LV-MV – HV elektrik sistemleri için ürün ve çözümler tasarlar, geliştirir ve üretir ve deneyimli, çözüm odaklı ve deneyimli bir mühendislik ekibiyle çok çeşitli projeler için anahtar teslim taahhüt hizmetleri sunar.

Europower Enerji ayrıca; proje tasarımı, proje yönetimi, otomasyon ve SCADA, işletmeye alma, denetleme, saha testleri ve eğitim hizmetleri. Nitelikli mühendislik ekibimiz, dünyanın dört bir yanında başarıyla tamamlanmış birçok projeden edinilen yılların tecrübesi ile olağanüstü bir uzmanlık sunmaktadır.

Europower Enerji ve grup şirketlerimiz, Türkiye ve yurt dışındaki elektrik ve elektromekanik EPC projelerinde; AIS ve GIS trafo merkezleri, rüzgar enerji santralleri, hidroelektrik santraller, biyokütle enerji santralleri, termik santraller, kombine doğal gaz çevrim santralleri, tepegöz hatları, havaalanlarının elektriki, demiryolu sistemleri, endüstriyel tesisler, hastaneler, konut ve ticari bina kompleksleri ve Daha. Çok çeşitli sektörlerde, yüksek profilli müşteriler için sürekli olarak yüksek kaliteli anahtar teslim projeler sunuyoruz.

En son teknoloji test ekipmanlarıyla donatılmış üretim ve anahtar teslim projelere ek olarak, Europower Enerji test departmanı , dünyanın dört bir yanındaki en karmaşık elektrikli HV-MV-LV üretim, iletim ve dağıtım sistemleri için kalibrasyon, laboratuvar ve saha test hizmetleri sunmaktadır. dünya. Ayrıca, TS EN ISO sertifikasına sahip olan Europower Enerji’nin uluslararası akredite yüksek gerilim test laboratuarında rutin testler ve 245kV nominal gerilime kadar (1200kV BIL ve 500kV’a kadar) nominal gerilime kadar olan ekipmanların tip testleri gerçekleştirilir. / IEC – 17025: TÜRKAK tarafından 2012 kalite güvence belgesi – Türkiye’de ILAC üyesi. (Akreditasyon No: AB-0517-T).